Dudak Tipinize Göre Makyaj Yapmak İster Misiniz?

Kadınların makyaj yaparken en çok özen gösterdiği konulardan biri dudakları. Çünkü güzel, dolgun ve özenli dudaklar yüz hatlarınızı her zamankinden daha çok ortaya çıkarmanızı sağlar. Fakat her kadının dudak tipi farklıdır. Kimimizin dudakları dolgun iken, kimimizin ki daha ince olabiliyor. Ya da bazı kadınlar simetrik dudaklara sahipken, bazı kadınlar asimetrik dudaklarını daha simetrik göstermeye çalışabiliyorlar. Şimdi size vereceğimiz küçük ip uçları ile dudak tipinize göre makyaj sitilinizi belirleyebilir, dudaklarınız ile herkesi büyüleyebilirsiniz.

nets-club-dudak-sekline-gore-makyaj

İNCE DUDAKLARA SAHİP OLANLAR NELERE DİKKAT ETMELİ?

İnce dudaklı kadınların ilk önce dikkat etmesi gereken seçtikleri rujun rengi. Özellikle kadınlar olarak kırmızı ruju çok seviyoruz ve özel günlerde ilk tercihlerimizden biri oluyor. Fakat ne yazık ki ince dudakların bu renkten uzak durmasında fayda var.

İnce dudaklara sahip iseniz dudak kalemi kullanmanızda fayda var. Özellikle dudak kalemini dudak çizgisinin daha üstüne doğru uygulamaya dikkat etmelisiniz. Renkte kırmızıdan uzak durmanızın faydası olacağını söyledik ama, parlak renkleri seçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer daha da dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız dudaklarınıza rujdan önce dolgunlaştırıcı bir parlatıcı da sürebilirsiniz.

KALIN DUDAKLAR

Aslında kalın dudaklara sahip olmak tüm kadınların hayalidir. Fakat arada biraz ince görünmelerini istiyorum diyorsanız dudak kalemini dudak çizgisinin biraz içine doğru çekebilirsiniz. İnce dudakların aksine parlak renkler değil, koyu renklerden seçmeniz de size yardımcı olacaktır.

ASİMETRİK DUDAKLAR

Eğer asimetrik dudaklarınız var ise her şeyden önce dudaklarınıza bir kalem yardımı ile hat belirlemeli ve şekil vermelisiniz. Eğer kalem görüntüsü sizi rahatsız ediyorsa kalemin ruj ile dağılmasını sağlayarak bu sorunla baş edebilirsiniz.

HALA DUDAKLARINIZLA MUTLU DEĞİL MİSİNİZ?

Tüm işlemleri her gün tekrarlamak elbette yorucu ve sıkıcı gelmeye başlayabilir. Bu noktada size önerebileceğimiz iki uygulamalardan biri dudak dolgusu, diğeri ise kalıcı makyaj. İnce dudaklı kadınlar için dudak dolgusu adeta hayat kurtarıcı diyebiliriz. Senelerdir inceliğinden şikayet ettiğiniz dudaklarınızı kısa, ağrısız ve oldukça kolay bir uygulama ile dolgunlaştırabilirsiniz. Diğer yandan dudaklarınıza yaptıracağınız kalıcı makyaj ile sabahları gönül rahatlığı ile ruj ve dudak kalemi derdi olmadan evden çıkabilirsiniz.

Kalıcı makyaj ve dudak dolgusu ile detaylı bilgi almak ve ücretsiz doktor danışmanlığımızdan faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz diğer tüm konular ile ilgili olarak sosyal medya hesaplarımızdan ve telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/NetSClub

https://twitter.com/netsclub1

www.netsclub.com.tr

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper