Hayalindeki Kirpikler İçin Ne Yapmalısın?

 

Her kadının hayali uzun ve kıvrık kirpiklerdir. Fakat bir çok kadın kendi kirpiklerinden memnun olmadığı için değişik yöntemler dener. Farklı etkiler yaratan rimeller, takma kirpikler bu yollardan sadece bir kaçı. Ama size bir sır vermemiz gerekirse, derdinizin çözümü “Kirpik Perması”. Oldukça basit bir uygulama olan kirpik permasını yaptırdıktan sonra kullandığınız tüm ekstra ürünlere veda edebilirsiniz.

nets-club-izmir-kirpik-perma

Kirpik permasına öncelikle kirpik analiziyle başlanır. Kişinin kirpiklerinin ne kadar kısa veya ne kadar uzun olduğu bigudi seçimlerinde esastır. Kısa boy kirpiklerde küçük boy bigudi kullanılırken uzun boy kirpiklerde büyük yada orta boy bigudiler tercih edilir. Kirpiğin yapısı da çok önemlidir. Kirpiğin ince yada kalın olup olmamasıyla alakalı olarak uygulanacak ilaçların ne kadar süre kalacağı belirlenir.
Öncelikle göz kapağına bir yapıştırıcı sürerek başlanır. Yapıştırıcı için birkaç saniye bekledikten sonra kirpik yapısına uygun olan bigudi göz kapağına yapıştırılır. Daha sonra kirpikler bu bigudi üzerine tek tek sabitlenir. Kirpikler yapıştırıldıktan sonra 1. Solüsyon sürülür ve 1. Solüsyon kirpiğe şeklini veren solüsyon olduğu için bekletilme süresi minimum 15 dakika olmalıdır. Fakat kişinin kirpiği kalın telliyse 20 dakika bekletmekte fayda vardır.
Daha sonra 2. Solüsyon sürülür, bu sabitleme amaçlı olan solüsyondur.  Yine kişinin kirpiğinin sağlıklı olmasına bakılarak 15 ila 20 dakika bekletilir. Kişinin beklerken mutlaka yüzüne bir naylon ve üzerine hem ağırlık hem de sıcaklık verecek şekilde bir havlu konur.  Bu, solüsyonların ve kirpiğin havayla temas etmemesi açısından oldukça önemlidir. Bekleme işlemi tamamlandıktan sonra kirpikler tek tek açılır. Açılma işlemi sırasında ıslak bir pamuk kullanılır. Eğer ıslak pamuk kullanılmazsa kirpiklerde kopma gibi sorunlar ortaya çıkabilir.
Bu işlem tamamlandıktan sonra kirpik özel solüsyonuyla silinir ve işlem tamamlanmış olur.

Artık sizin de istediğiniz gibi kıvrık kirpikleriniz var J

Kirpik perması ile detaylı bilgi almak için bize sosyal medya hesaplarımızdan ve telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/NetSClub

https://twitter.com/netsclub1

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper