Sohbahar'a Hala Hazır Değil Misiniz?

Artık sonbahar mevsimi kendini hissettirmeye başladı. Yaz mevsiminde, güneşle fazlasıyla haşır neşir olduk. Bu da bize beraberinde cilt lekelerini, cilt kuruluğunu, kaş arası ve göz çevremizdeki kırışıklıkları getirdi. Bu yalnızca görsel bir zarar değil. Aynı zamanda ileriye dönük cilt hastalıklarına davetiye çıkaran bir zarar.

nets-club-kisa-hazirlik

Ama bu konuda da elimiz kolumuz bağlı değil. Yüksek teknoloji sistemleri yanımızda. Amam hemen belirtmeliyim ki ‘Doktor Kontrolü ve Deneyim Şart’. Peki bu konuda ne yapabilirz;

PRP(PlanelRichPlasma) kişiden steril ortamda az  miktarda kan alınır. Bu kan özel bir santrifüj cihazında trombositlerine ayrılıyor, bu özel serum tüm yüz ve boyuna veriliyor. Bu işlemden önce kişinin konforunu sağlamak üzere genel anestezik bir krem uygulaması yapılıyor.PRP uygulaması kişinin sorununa, yaşına göre 3-4 seanslık kürler halinde olabiliyor.Sonuç; daha canlı parlak, yeniden yapılanmış.bir cilt…

PRP uygulaması hangi sorunlarda uygulanır.

-          Cildin tekrar canlandırılımasından ve esnekliğin tekrar kazandırılmasında

-          Lazerle soyulan ciltlerin hızlı bir şekilde yenilenmesinde

-          Saç dökülmelerinde gerekli testler yapıldıktan sonra tekrar köklerin güçlendirilmesinde kullanılır.

Mezolift (Cilt Germe): Yaşlanma karşıtı vitamin ve minarellerin yüzümüze mezoterapi yoluyla uygulanmasıdır. Böylece vücuda genel dolaşıma katılacak maddeler olmadan, organları gereksiz yere yormadan asıl gitmesi gereken yere yapı taşlarını göndermiş oluyoruz. Bu işlemde de seans sayısını belirleyen kişinin cilt sorunları ve yaşı oluyor.

Işık Dolgusu; Güneşten rüzgarda zarar görmüş deriyle tekrar eski ışıltısını , dolgunluğunu, esnekliğini geri vermek için yapılan bir uygulama. Ciltte yoğun bir nem sağlıyor, deri altında su tutma kapasitesini arttırıyor. Hastanın cildine önce anestezik bir krem sürülüyor. Gerekli uyuşma sağlandıktan sonra steril edilen cilde çok ince iğneyle uygulama hekim tarafından yapılıyor. Kişi uygulamadan sonra günlük hayatına hızlı bir şekilde dönebiliyor.

Fraksiyonel Lazer; Bu uygulama hem leke tedavisinde, hemde yaşlılık karşıtı olarak deri yenilenmesinde başarıyla kullanılıyor. İşlemden 1-2 saat sonra hafifi bir güneş yanığı hissi oluşuyor.Kızarıklık ve şişlik cilt uygulamasının derecesine göre değişiyor. Şişlik 2-4 gün içerisinde değişiyor. Cilt 5-10 gün içinde pembemsi bir tona kavuşuyor. Buda cildin derin bir şekilde iyileştiğini, yapılandığını gösteriyor.

Q Switched Lazer Bu işlemde leke teke tedavisinde uygulanan bir işlem. Bu ayırımı uzman hekimimizin kontrolü yapıyor. Önce karbon losyonu sürülüp kuruması bekleniyor.Sonra da Q-switched lazerle (1064nm) temizleniyor. 5-10 seans aralığında olan bu işlem sonrasında yoğun yanma ve kızarıklık görülmüyor.

En önemlisi güneş koruma faktörü kremimizi 4 mevsim düzenli bir şekilde kullanarak güneşin zararlı etkisini en aza indirmek…

  ESEN MUTLU

                                                                                                  UZMAN ESTETİSYEN

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper