VİZYONUMUZ

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılmak

MİSYONUMUZ

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden güzelleştirmek.

 

            NETS CLUB 1997 yılında Manisa’da güzellik hizmeti veren bir salon ve estetisyenlik, güzellik uzmanlığı, masaj gibi meslek eğitimi veren bir mekan olarak açılmış, heryıl, iş hacmini hızla arttırmıştır. Çeşitli otellerle SPA işletmeciliği anlaşmaları yaparak, kursiyerlerine kendi işyerinde ve otellerde istihdam sağlamıştır. Birkaç sene sonra, Manisadaki genel merkezini İzmir Bornova’ya taşımış ve İzmir’de güzellik salonu olarak hizmet vermeye başlamış, aynı yıl içerisinde değişen yönetmelikle, İzmir’in ilk Güzellik Merkezi ünvanını almıştır. Sağlık Bakanlığının çıkarmış olduğu bir yönetmelikle, Güzellik Merkezlerinde mesul müdür olarak, medikal estetik uzmanı sertifikalı hekim çalıştırma zorunluluğu getirilmesiyle, ihtiyaca yönelik, Türkiye’de bu alanda açılan ilk eğitim kurumlarından biri olarak, 350 hekime eğitimle medikal estetik uzmanlığı sertifikası verilmiştir. Yaklaşık 2 yıl kadar, Güzelbahçe TSK’nin güzellik merkezlerinin işletmeciliğini üstlenmiştir.

            İlerleyen yıllarda, Bornova merkezde bahçe içerisinde müstakil tarihi ikiz köşkü satın alarak kendi binasında hizmet vermeye başlamış, 2010 yılında, Sağlık Bakanlığının yönetmeliği ile, kendi binasında, medikal estetik alanda Poliklinik olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

            Bir çok hastane ve tıp merkezlerinde medikal estetik bölümlerinin kurulması görevini üstlenmiş, danışmanlık hizmetleri vererek, açılan bu bölümlerin başarıyla yönetilmesine, tecrübelerini paylaşarak, çeşitli eğitimler vererek , sektörün gelişimine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

            1997 yılında 1 çalışanla iş yaşantısına adım atan NETS CLUB ; o günden bu yana , 970 metre karelik, Bornova’nın merkezinde bahçe içerisindeki ikiz köşkte , 60 çalışanı, 6 şubesiyle ve iş ortaklarıyla, 62 000’e ulaşan üyeleriyle ve sektöre kazandırdığı öğrencileriyle her gün hızla büyüyen kocaman bir aile olmuştur.  NETS CLUB ailesi olarak, nitelikli çalışan kadrosuyla, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, sürekli eğitim politikasıyla, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi, en büyük kazancının ‘müşteri memnuniyeti’olduğunu ilke edinmiş ve en büyük değerinde GÜVEN olduğunu bilerek faaliyetlerine devam etmektedir.

            NETS CLUB , hedeflerine ulaşmak için doğru ve emin adımlarla ilerlemekte, Kalite sistemi ISO 9001-2009 ile yönetilen kurumsal kimliğini başarıyla sürdürmektedir.

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper