oksijen-terapi

Genetik yapımız, cildimizin en önemli belirleyicisidir. Cildimizin yapısı, bileşenleri, erken yada geç yaşlanacağı, problemli olup olmayacağı, rengi hatta lekeli olup olmayacağını genetik yapımız belirlemektedir. Bunun dışında çevresel etkiler ve yaşam şeklimizde cilt yapımızdaki etkileyici faktörlerdendir.
Ancak bunu düşünerek cildimizi kaderi ile başbaşa bırakmak doğru değildir. Cildimizde erken yaşlanma belirtilerini gördüğümüzde,
kozmetik yöntemleri kullanarak daha genç bir görünüm almasını sağlayabiliriz.

Epidermisin en altında bulunan hücre tabakası cildimizin en aktif kısmıdır. Bu bölüm, hücre bölünmesinin ve cilt yüzeyinin bulunduğu
kısımdır. Cilde rengini veren melanin oluşumlarıda burada meydana gelmektedir.

Hücre katmanlarının işlevlerini yerine getirebilmeleri için enerjiye ihtiyaçları vardır. Genç ciltlerin enerjisiz kalmak gibi bir sorunları yoktur.
Epidermisleri yeterli miktarda oksijen ve besini dermisteki kan damarları yolu ile alırlar. Bu taze ve canlı görünmelerinin nedenidir. Olgun ciltlerde ise kan dolaşımı yeterli değildir, dermisteki mikro damarlar dejenere olmuşlardır ve epidermisin ihtiyacı olan oksijen ve besini sağlayamamaktadır. Sonuç olarak hücre bölünmesi önemli miktarda azalır, cilt incelir, kurulaşır ve kırışır, yaşlılık lekeleri meydana gelir. Saf oksijen ve özel formüllü kozmetik ürünler, basınçlı enjeksiyon yöntemi ile cildin problemli bölgelerinin, en derinlerine indirilir.

Hassas, etkili ve güvenli bir yöntemle, genç görünümlü, pürüzsüz, tazelenmiş yepyeni bir cilde sahip olursunuz.

Online Randevu

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper