Kaş Boyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Geçen hafta blogumuzda “Ufak Gözlere Göz Makyajı Nasıl Yapılır” yazımız ile küçük gözleri büyük göstermenin ipuçlarını vermiştik. Bu hafta da kaş boyama konusunda küçük detayları sizlerle paylaşacağız. Kadınların en çok sorun yaşadığı konulardan biri, az ya da saç rengiyle uyum sağlamayan kaşlar olabiliyor. Bu yazıyı okuyarak bu sorunu artık hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

nets-club-kalici-makyaj

 

Kaşlarımızı boyamak için ilk önce şunu aklımıza getirmeliyiz: Kaşlarımız da saçlarımız gibi kıl yapısıdır. Bu nedenle her zaman saçımızı ve kaşımızı boyarken kılımızın çıkış yönüne doğru işlem yapmalıyız. Yani elimizdeki fırçayı ya da kalemi kılın çıkış yönüne doğru sürersek çok daha net, çok daha düzgün hatlar ve çizgiler oluşturabiliriz. Bu şekilde kaşımızın boşluk olan bölgelerini doldurabiliriz. Ve kaşımızı far , kaş farları ya da kaş kalemi ile kaşımızın rengine uygun bir ton ile boyayarak çok net doldurabiliriz ve güzel bir görüntü yakalayabiliriz. Eğer biz bunu gün içinde bütün gün kullanacaksak üstünden transparan bir pudra geçerek çok daha net ve kalıcı olmasını sağlayabiliriz.

 

İşte bu ipuçları ile artık daha anlamlı bakışlara sahip olmanızda size önemli bir ilerleme sağlayacak.

 

Mevsim geçişlerinde birçok kadın kendini salıp, bakımını ihmal edebiliyor. Ama aslında bu dönemde kendinizi bakıma alarak daha dinç ve daha zinde hissedebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için lekelerinizin tedavisine başlayabilir, kalıcı makyaj ile bu kış makyaj derdinden kurtulabilir ve ve Nets Club’daki en yeni teknolojiler ile kırışıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bunlar sadece size iyi gelebilecek birkaç küçük öneri. Daha fazlası için bize sosyal medya hesaplarımızdan, web sitenizden ve telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Küçük bir kaçamak yapıp bizi köşkümüzde ziyaret de edebilirsiniz :)

 

Sizlere küçük tüyolar vermeye devam edeceğiz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/NetSClub

https://twitter.com/netsclub1

 

Herkese Mutlu Haftalar :)

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper