Aqua Cihazı

aqua-cihazi-netsclub

AQUA EX3 sistemi yüz cildini irritasyona uğratmadan temizleyen ve soyan bir peeling cihazıdır. Ölü cilt hücrelerini ve genişlemiş gözenekleri, keratin, sebum, siyah nokta ve diğer yabancı maddeleri cildinizden temizler.

AQUA EX3 sistemi tüm cilt tiplerine uygun 3 farklı solüsyon kullanarak cildin derin tabakalarına nüfuz ederek yüzünüzü pürüzsüz, parlak ve sağlıkı bir cilde kavuşturur.

 

AQUA EX3 Nasıl Çalışır ?

 

1- Temizleme ve Soyma El aletinin uç kısmına basarak cilt yüzeyine solüsyonu püskürtün ve nazikçe sürün. Bu işlem ölü cil hücrelerinin üst tabakadan çıkarılmasını sağlar. 
2- Asit Peel Ana içerikleri asit olan AHA ve BHA solüsyonları cildin sebumlardan ve yabancı maddelerden temizlenmesini sağlar. 
3- Söküp temizleme ve İmha Etme Güçlü vakumlama etkisi sayesinde cilt yüzeyindeki kirlilik ortadan kaldırılır. Hatta Demodex parazitleride bu sayede uzaklaştırılmış olur. Bu parazitler saç kaybı, akne, enfeksiyon gibi istenmeyen problemlere yol açarlar. 
4- Cilt Durumunun İyileştirilmesi İçeriğinde birçok faydalı bitki karışımı bulunan solüsyon sadece yatıştırıcı ve nemlendirici etki ye sahip değildir. Ayrıca cildin daha elastik ve parlak görünmesi için besleyici etkiyede sahiptir.

 

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Yorum eklemek için giriş yapın

Nets Club

" Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınız önceliğimizdir."

Blog

iletisim bilgileri

Nets Club Bornova
Erzene Mahallesi 80 Sokak No: 14
(Tansaş Arka Sokak - Milli Eğitim Yanı)
Hükümet Meydanı Bornova / İZMİR

Tel: 0 850 277 6387

Faks: 0 232 342 8063

info@netsclub.com.tr

Sosyal Medya

JoomShaper